תכנון שבילי אופניים

לתפיסתנו, המילה אופניים מכילה עולם ומלואו וכל קטגוריה של שימוש באופניים מצריכה תכנון ייחודי של שבילים ותשתיות נלוות, בדיוק כפי שהיא מצריכה סוגים שונים של אופניים.

בהתאם, תכנון מוצלח של שבילי אופניים דורש היכרות עם אופן ביצוע הרכיבה, עם אפיוני האופניים, ועם רצונם ודרישותיהם של הרוכבים, בין אם מדובר ברוכבים המשתמשים באופניים ככלי תחבורה יומיומי, כאמצעי לביקור בעומק השטח או כספורט (מרוץ כביש או רכיבת הרים).  

כאשר אנו מתכננים מסלולי אופניים, אנו לומדים את השטח ואת הקהלים, ולרוב ם מצרפים רוכבים מקצועיים אל הצוות המקצועי. מעבר ליצירת שבילים מותאמי קהל, אנו חותרים ליצור באמצעות שבילי האופניים מקום – אשר יהווה עבור המבקרים בו מרחב מפעים וייחודי.

ניסיון והצלחות

לסטודיו שלנו ניסיון עשיר ומוצלח ומומחיות ייחודית בתכנון תשתיות אופניים לקהלים מגוונים של רוכבים, ויצירת שבילים המעניקים לרוכב, בין אם הוא חובבן או מקצועי, את חווית הרכיבה האולטימטיבית.

זאת ועוד. מעבר לשבילים ייחודיים ומותאמים אישית, אנו מקפידים על תכנון המשתלב עם ערכי הנוף, המתכתב עם הטבע והמכבד את מורשת הסביבה בה הוא ממוקם.  ערך עליון מבחינתנו – ליצור שבילים שאינם פוגעים בשטח.

מטרות עיקריות בתכנון שבילים

  1. לספק חוויה אולטימטיבית לרוכבים
  2. לשמור על בטיחות הרוכבים ולמנוע חשיפתם לסכנות מיותרות
  3. למנוע קונפליקטים בין רוכבים לבין עצמם ואחרים
  4. לשמור על ערכי הנוף, הטבע והמורשת של המקום
  5. לספק למנהלי הקרקע כלי ניהול מיטביים לבקרה וויסות של הרוכבים בשטח
  6. ליצור מקום מפעים וייחודי לפעילות האדם
דילוג לתוכן